Çatalca Çekici Oto Kurtarma 7/24 Yol Yardım

Çatalca Çekici Oto Kurtarma Yol Yardım

Çatalca Çekici Oto Kurtarma 7/24 Yol Yardım

Çatalca çekici oto kurtarma yol yardım hizmetlerimizden faydalanabilmek için hoş geldiniz. Kamyonet tarzı araçlardan pickup tarzı araçlara kadar bütün modeller için çözüm seçeneğimiz mevcuttur. Kurtarma araçlarımız yüklü araçları da kolaylıkla kaldırabiliyor. Güçlü tasarımı ile otomobil taşıma hizmetimiz her sektör için hizmet veriyor. İster kazalı araç kurtarma işlemi olsun, ister sanayiye tamire gidecek olan araçlar için olsun firma olarak maksimum düzeyde Çatalca oto kurtarma çözümleri üretiyoruz.

Çatalca Çekici – 0541 429 18 74

Çatalca çekici hizmetlerimizden güvenle dilediğiniz her zaman faydalanabilirsiniz. Aile sıcaklığında hizmet için, Çağdaş oto kurtarma servisi olarak haftanın 7 gün 24 saati hizmetinizdeyiz. Pratik yöntemlerle gerçekleştirilen oto kurtarıcı hizmetimiz sayesinde günlük programımız ve iş seyahatimiz sekteye uğramamaktadır. Tatilde yolda kalanlar hızlı Çatalca yol yardım hizmetimiz sayesinde tatile kaldıkları yerden devam edebilirler.

Çatalca Oto Kurtarma Yol Yardım

Motorda, elektrik aksamında ve diğer aksamlarda meydana gelen arızalar nedeniyle yolda kalınabilir. Bu durumda her hangi bir işlem yapmadan Çatalca oto kurtarma ekibimizi arayın. Aracınızı güvenli bir yere çekmeye çalışın. Aracınız hareket etmiyorsa bu durumda dikkat levhasını aracınızın yaklaşık 50 metre ilerisine yerleştirin. Uzaktan gelen araçlar bu levhayı gördüğünde yavaşlayacaktır. Bu şekilde daha güvenli bir şekilde bizi beklemiş olursunuz.

Çatalca Çekici Numarası 

Çatalca Çekici Numarası için hemen bizlere ulaşabilirsiniz. Sadece Çatalca değil, Çevre bölgelere yönelik olarak da hizmet veriyoruz. Sizler de 7/24 Çatalca yol yardım konusunda iletişime geçebilir, oto kurtarma hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Otomobil, motosiklet, kamyon, minibüs gibi her çeşit araç için oto kurtarma hizmeti veriyoruz. Acil çekici çağırmak için 0541 429 18 74 aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

 

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin

TIKLA ARA !
× Whatsapp