Çerkezköy Çekici Oto Kurtarma 7/24 Yol Yardım

Çerkezköy Oto Çekici ve Kurtarma

Çerkezköy Çekici Oto Kurtarma 7/24 Yol Yardım

Çerkezköy çekici oto kurtarma yol yardım konularında Çağdaş oto kurtarma servisi olarak hizmetinizdeyiz. A’dan Z’ye her marka araç için çekici hizmeti veren servisimiz, bunun yanı sıra farklı konularda da tercih edilmektedir. Ayrıca kurtarıcı, tekne taşıma, forklift taşıma, ticari araç taşıma gibi tüm konularda haftanın 7 gün 24 saati bizlere ulaşabilirsiniz. Taleplerinizi hem hızlı hem de uygun fiyatlar karşılığında karşılamaya hazırız.

Çerkezköy Oto Kurtarıcı – 0541 429 1874

 

Yolda kaldınız ve acil bir çekiciye ihtiyaç mı duyuyorsunuz? Çerkezköy oto kurtarıcı olarak, aracınızın bulunduğu konuma en kısa süre içerisinde ulaşabiliriz. Peki nasıl? Bizlere 0541 429 1874 aracılığıyla Whatsapp üzerinden veya sesli olarak ulaşabilirsiniz. Çekici fiyatları, genellikle mesafeye göre belirlenmektedir. Önceden fiyat bilgisi almak isterseniz bulunduğunuz konumu bizlere söylemeniz yeterli olacaktır.

 

Çerkezköy Çekici Oto Kurtarma Yol Yardım

 

Çerkezköy çekici oto kurtarma yol yardım servisimiz sigortalı olarak çalışmaktadır. Taşıma esnasında aracınız güvence altında tutulmaktadır. Bireysel ve ticari araçlara yönelik profesyonel taşıma hizmetlerimizden istediğiniz her an yararlanmanız mümkün. Kaza ve araç arızası gibi durumların yanı sıra, yakıt takviyesi gibi farklı sebepler nedeniyle de bizlere ulaşabilirsiniz. Çerkezköy yol yardım hizmetlerimizi sizleri en iyi şekilde memnun edebilmek için gerçekleştirmeye hazırız.

 

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin

TIKLA ARA !
× Whatsapp