Kuzey Marmara Otoyolu Çekici ve Yol Yardım – 0541 429 18 74

Kuzey Marmara Yol Yardım 7/24 Hizmet

Kuzey Marmara Otoyolu Çekici ve Yol Yardım – 0541 429 18 74

Kuzey Marmara Otoyolu Çekici faaliyetlerinde Çağdaş Oto Kurtarma servisi olarak 7/24 yanınızdayız. İhtiyacınız olduğunda tek yapmanız gereken Kuzey Marmara Otoyolu Yol Yardım telefon numaralarımızdan iletişime geçmek. Kuzey Marmara Çekici işlemlerinde deneyimli personelimiz çok kısa sürede bulunduğunuz bölgeye araç tayin ederek aracınızı taşımaya yönelik olarak en uygun oto çekici bölgeye intikal edecektir. Taşımalarımız sigortalı yapıldığı için içiniz rahat bir şekilde aracınız istediğiniz servise yönlendirilecektir

Kuzey Marmara Otoyolu Çekici Yol Yardım

Kuzey Marmara Otoyolu Çekici - 0541 429 18 74

Kuzey Marmara bölgesinde çok fazla yerleşim olmadığı için bölgede Kuzey Marmara Otoyolu Çekici bulmak bir hayli zor olmaktadır. Bu sebeple Çağdaş Oto Kurtarma olarak araç filomuzu genişleterek Kuzey Marmara Otoyolu bölgesine araç konumlandırması yaparak bu bölgede yolda kalan müşterilerimizin çok fazla mağdur olmamasını amaçladık. Siz de hizmet almak istiyorsanız hemen arayabilirsiniz.

Kuzey Marmara Otoyolu Yol Yardım

Kuzey Marmara Otoyolu Yol Yardım servisimiz arızalı ya da kazalı araçlarınız için hizmet vermektedir. Aracınız ne olursa olsun gönül rahatlığı ile arayabilirsiniz. Yol Yardım faaliyetlerimiz Kamyon Çekici ,  Kamyonet Çekici ,  Minibüs Çekici ,  Kazalı Araç Çekici hizmetleri vermektedir. Aracınızın fotoğrafını ve konumunu bize iletseniz size En Yakın Çekici yönlendirmesi yapılacaktır.

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin

TIKLA ARA !
× Whatsapp