Oto Çekici Kurtarıcı ve Yol Yardım

Oto Çekici Kurtarıcı ve 7/24 Yol Yardım

Çağdaş Oto Kurtarma olarak İstanbul Avrupa yakasından Türkiye’nin her yerine Oto Çekici Kurtarıcı ve Yol Yardım hizmeti vermekteyiz. Bu hizmetlerimizin yanı sıra Ticari Araç Taşıma , Tekne Taşıma , Forklift Taşıma , İş Makinesi Taşıma , Tarım Aletleri Taşıma ve Nakliye Hizmetleri de sunmaktayız. Silivri , Çorlu , Çerkezköy , Selimpaşa , Çatalca , Gümüşyaka , Danamandıra , Değirmenköy , Marmara Ereğlisi , Kuzey Marmara Otoyolu Güzergahı ve Tem Otoyolu güzergahında araç çekicilerimiz bulunmaktadır. Tek yapmanız gereken 0541 429 18 74 numaralı telefondan bizlere ulaşarak yardım istemektir. Size en yakın çekici tahsis edilecek , istediğiniz yere güvenle ve en uygun fiyat garantisiyle ulaştıracaktır.

Çekici Numarası – 0541 429 18 74

Çekici Numarası arıyorsanız doğru yerdesiniz. Çağdaş Oto Kurtarma olarak profesyonel ekibimizle ve tam teçhizatlı oto kurtarıcı araçlarımızla , en uygun fiyatlarla sizlere hizmet sunuyoruz. Tek yapmanız gereken 0541 429 18 74 Çekici Numarası üzerinden bize ulaşmak. Whatsapp ile aracınızın konumunu ve fotoğrafını gönderebilirseniz en hızlı şekilde fiyat öğrenebilirsiniz. Günün her saatinde bizleri arayabilir , destek isteyebilirsiniz.

Oto Çekici Hizmeti Nedir ?

Oto Çekici Hizmeti ; her hangi bir nedenle yolda kalmış bir aracın bulunduğu konumdan alınarak en yakın servise götürülmesi işlemidir. Araçların yaptığı arızaların büyük bir kısmı olduğu yerde tamir edilememektedir ya da bu şekilde yapılacak onarımlar maliyetli olabilmektedir. Bu sebeple yolda kalan kişiler Oto Çekici Hizmeti talebinde bulunabilmektedir. Bu işlemi yaparken dikkat edilmesi gereken noktalar vardır. Eğer yolda kalan araç hareket ettirilemiyorsa ,zarar vermeden yükleyebilmek için uygun aparatlar kullanılmalı , araç sürüklenmemelidir.

Oto Kurtarma veya Kurtarıcı Hizmetinin Farkı Nedir ?

Oto Kurtarma veya Kurtarıcı ; normal yollarla yüklenmesi mümkün olmayan araçların profesyonel bir şekilde kurtarılarak yüklenmesi işlemidir. Bazı araçların kaza yapması sebebiyle yürür aksamlarının kırılması veya kopması , aracın bir yerden uçması veya devrilmesi gibi durumlarda tertibatı bulunmayan oto çekiciler kurtarma hizmetini yapamazlar. Bunun için özel tertibatlı oto kurtarıcı gerekmektedir. Oto kurtarma işlemi tamamlandıktan sonra araç çekme işlemi gerçekleştirilebilir.

Yol Yardım Hizmeti Nasıl Yapılır ?

Yol Yardım ; Akü boşalması , yakıt bitmesi , lastik patlaması veya basit arıza gibi durumlarda araca bulunduğu yerde müdahale edilmesi işlemidir. Yolda kalan araca en yakın yol yardım ekibimiz müdahale edecek , fazla maliyet çıkmaması ve sürecin uzamaması adına bulunduğu yerde onarım gerçekleştirmeye çalışacaktır. Bulunduğu yerde onarımı gerçekleştiremezse en yakın çekici sayesinde servise çekilecektir. 

En Yakın Çekici Mi Arıyorsunuz ?

Yolda kaldıysanız ve bulunduğunuz yerden bir an önce kurtarılmak istiyorsanız En Yakın Çekici gelsin sizi kurtarsın isteyeceksiniz. Maalesef bu gibi durumlarda size yakın bir çekici bulmak zor olabilmektedir. Çağdaş Oto Kurtarıcı olarak merkezi konumumuz ve geniş araç filomuz sayesinde size en yakın çekicimizi kısa sürede yanınıza gönderiyoruz ve sizi bulunduğunuz yerden kurtarıp istediğiniz yere güvenli bir şekilde ulaştırıyoruz.
 

Aparatlı Oto Çekici Ne İşe Yarar ?

Bazı otomobillerin elektronik arızalar veya yürür aksamla alakalı problemler sebebiyle tekerleri kilitlenir ve hareket edemez. Bu şekilde arıza yapmış bir otomobili çekmek için Aparatlı Oto Çekici gerekmektedir. Bu otomobilleri yükleyebilmek için geliştirilmiş özel aparatlar sayesinde , dönmeyen tekerler kaldıraç yardımı ile kaldırılır ve Oto Çekici üzerine yüklenerek sürüklenmeden kaynaklı otomobilin daha fazla hasar görmesinin önüne geçilmiş olur.

TIKLA ARA !
× Whatsapp