Silivri Çekici Oto Kurtarıcı ve Yol Yardım

Silivri Oto Çekici ve Kurtarma

Silivri Çekici Oto Kurtarıcı ve Yol Yardım

Silivri Çekici Oto Kurtarıcı ve Yol Yardım servisi olarak hizmetinizdeyiz. Yolda kalmak, her an herkesin başına gelebilecek bir durumdur. Kazalar, araçla ilgili karşılaşılan problemler, yakıt bitmesi ve benzeri nedenler Oto Çekici ihtiyacına sebebiyet verebilir. Sebep her ne olursa olsun. bulunduğunuz durumdan kurtulabilmek için yol yardım servisimizi tercih edebilirsiniz. Oto Kurtarıcımız, dilediğiniz her gün ve saat diliminde hizmetinizde.

Silivri Çekici Numarası – 0541 429 18 74

Silivri Çekici hizmetlerinde aciliyet son derece önemlidir. Gece geç saatlerde, sabah erken saatlerde veya günün hangi saati olursa olsun haftanın 7 gün 24 saati 05414291874 Silivri Çekici Numarası ile bize ulaşabilirsiniz. Silivri Çekici Oto Kurtarıcı Yol Yardım servisi olarak aracınızın bulunduğu konuma en kısa süre içerisinde ulaşabiliriz. Aracınızı istediğiniz yerden teslim alarak, istediğiniz adrese güvenilir bir şekilde teslim ediyoruz.

Silivri Çekici ve Oto Kurtarıcı

Çağdaş Oto Kurtarma olarak, Silivri Çekici ve Oto Kurtarıcı alanında tecrübemiz oldukça yüksektir. Sigortalı taşıma hizmetimizle, aracınızı güvence altında tutarak yol yardım hizmeti sağlıyoruz. Silivri Çekici hizmetlerimiz son derece uygun fiyatlıdır. İsteğiniz doğrultusunda talepte bulunmadan önce numaramız aracılığıyla bizlere ulaşabilirsiniz. Konum bilgisi ileterek fiyat teklifi alabilirsiniz.

Silivri Çekici ve Oto Kurtarıcı servisi olarak her türlü araç için hizmet veriyoruz. Aracınızın boyutu her ne olursa olsun iletişime geçebilirsiniz. Sadece bireysel araçlar için değil, ticari araçlar için, kamyon, traktör, forklift gibi farklı araçlar için de Oto Kurtarıcı hizmetimiz bulunmaktadır.

 

Silivri Yol Yardım 

Silivri Yol Yardım hizmeti için şehir merkezi , tüm mahalle ve köylerde çalışmaktayız. Silivri İlçesi ile ilgili kısa bir bilgi vermek gerekirse ;  İstanbul iline bağlı olup Avrupa yakasında bulunan il merkezinin 67km batısında konumlanmıştır. Doğusunda Büyükçekmece ,  batısında Marmara Ereğlisi bulunmaktadır. Toplam 22 mahalle muhtarlığı ve 13 köy muhtarlığına sahiptir ;
 
Değirmenköy , Kavaklı , Gümüşyaka , Çantaköy , Ortaköy ve Büyük Çavuşlu gibi belde belediyeleri merkeze bağlanmıştır. Ayrıca Akören , Bekirli , Beyciler , Büyük Sinekli , Çeltik , Danamandıra , Fenerköy , Küçük Sinekli , Kurfallı , Sayalar , Seymen , Çayırdere , Büyük Kılıçlı diğer köyleridir. Çağdaş Oto Kurtarma olarak tüm bu bölgelere oto çekici , kurtarıcı  ve yol yardım hizmeti vermekteyiz.
 
Silivri yol yardım hizmetlerimizden faydalanabilmek için dilediğiniz her zaman iletişime geçebilirsiniz.

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin

TIKLA ARA !