Yeniçiftlik Oto Çekici 7/24 Yol Yardım

Yeniçiftlik Oto Çekici 7/24 Yol Yardım

Yeniçiftlik Oto Çekici Yol Yardım hizmeti için en doğru yerdesiniz. Eğer yolda kaldıysanız ve çekici arıyorsanız tek yapmanız gereken 0541 429 18 74 numaralı telefondan arayıp yardım istemek. Yeniçiftlik , Marmara Ereğlisi , Sultanköy , Gümüşyaka ilçelerinde Oto Çekici Kurtarıcı veya Yol Yardım ihtiyacınız için o bölgelerde konumlardığımız araçlarımız en kısa sürede ve en uygun fiyat garantisiyle yardıma gelecektir. Tüm taşımalarımız sigortalı olarak yapılmaktadır. Gönül rahatlığı ile aracınızı bize teslim edebilirsiniz.

 

Yeniçitlik Çekici – 0541 429 18 74

 

Yeniçiftlik Oto Çekici araçlarımızla yıllardan beri bu bölgede hizmet vermekteyiz. Bu tecrübe sayesinde siz değerli müşterilerimizin acil yol yardım ihtiyaçlarında uygun çözümler sunuyoruz. Oto çekici hizmeti tecrübe gerektiren bir iştir. Yükleme sırasında aracınıza ciddi zarar verilebilir . Bu sebeple işi bilen biri tarafından yapılmalı , oluşabilecek olumsuzluklar için önlemler alınmalıdır. Ayrıca araçlarımızda taşıma sigortası bulunmaktadır. Taşıma sırasında meydana gelebilecek tüm olumsuzluklara karşı araçlarımızda kasko mevcuttur.

 

 

Yeniçiftlik Oto Çekici Yol Yardım

 

Tekirdağ tatil bölgelerinden biri olan Yeniçiftlik yaz aylarında oldukça kalabalık olmaktadır. Özellikle haftasonu bu kalabalıktan dolayı oluşan yoğun trafik sebebi araçlar hararet görmektedir. Bu gibi durumlarda araç sürücüleri en yakın çekici arayaşına girmektedir.

 

Yeniçiftlik Oto Çekici Yol Yardım firması olarak sizi bu mağduriyetten kurtarmak için 7/24 oto Kurtarıcı hizmeti vermekteyiz. Siz de böyle bir durumda bizi 0541 429 18 74 numaralı telefondan arayıp konumunuzu göndererek anında fiyat alabilirsiniz. Unutmayın , önemli olan sadece aracınızı çektirmek değil , herhangi bir hasar almadan gideceği yere ulaştırmaktır.

 

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin

TIKLA ARA !
× Whatsapp